اقبال عمومی از اجرای نور و صدا روی برج آزادی با حمایت سفارت فرانسه در ایران مورخ 28 تیر 1397

نمایش نور و صدا توسط هنرمند فرانسوی استفان دوژراندو شب 28 تیر 1397 با حضور شهردار منطقه 9 تهران، مدیر مجموعه برج آزادی، نمایندگان سفارت فرانسه و تعداد کثیری از شهروندان تهرانی انجام شد. تمامی حضار به تحسین این بازی نور و صدا که طی آن ادای احترامی به فرانسه هم صورت گرفت نشستند.

کشور فرانسه با دعوت از آقای استفان دوژراندو به ایران، از این برنامه که در قالب پروژه «هزارتوی زمان» برگزار شد حمایت نمود. این هنرمند پس از یک هفته برگزاری کارگاه های آموزشی و کنفرانس در دانشگاه تهران و موزه موسیقی، با این اجرای تماشایی به اقامت خود در تهران پایان داد.

پروژه «هزارتوی زمان» که توسط کاران سلاجقه، آهنگساز و شاگرد اسبق استفان دوژراندو در کنسرواتوار پاریس و همچنین وداد فمورزاده و بهجت کریمان، استاد فیزیک در دانشگاه آزاد تهران، به ایران آورده شده است، هنرهای بصری و موسیقی را در چارچوب برنامه ای آموزشی به یکدیگر پیوند می زند.

استفان دوژراندو بنیانگذار جشنواره « آفرینش و نوآوری » است. او برنده بسیاری از جوایز کنسرواتوار عالی موسیقی پاریس در فرانسه و هنرمند برگزیده بسیاری از جشنواره های بین المللی از جمله فستیوال دارمشتات آلمان بوده است.

نمایش نور و صدا- برج آزادی نمایش نور و صدا- برج آزادی - JPEG

JPEG

Dernière modification : 29/07/2018

بالای صفحه