علمی و دانشگاهی – شروع برنامه بورس تحصیلی بین المللی کارشناسی ارشد دانشگاه عالی پاریس-سکله برای سال 2020-2019

برای سال تحصیلی 2020-2019 دانشگاه پاریس-سکله در نظر دارد 120 بورس به دانشجویانی اعطا کند که از اقصی نقاط جهان در یکی از 464 برنامه کارشناسی ارشد این دانشگاه ثبت نام می نمایند.

دانشگاه پاریس-سکله قطب آموزشی، پژوهشی عالی و یکی از مراکز نوآوری طراز اول اروپاست که 19 مرکز از شناخته شده ترین تشکیلات فرانسه را شامل می شود. از جمله افتخارات این دانشگاه می توان به دو جایزه نوبل، شش برنده مدال فیلدز، سی و پنج عضو آکادمی علوم و نه عضو آکادمی فناوری اشاره کرد.

این مجموعه که شامل تشکیلات پژوهشی و آموزشی عالی فرانسه است، دوره های آموزش عالی از مقطع کارشناسی تا دکتری در زمینه های علوم طبیعی و علوم انسانی و اجتماعی را ارائه می دهد.

مبلغ هر بورس، سالانه ده هزار یورو بعلاوه کمک هزینه جابجایی می باشد. این مبلغ برای تامین هزینه سکونت و اقامت یک یا دوساله دانشجویان خارجی دانشگاه پاریس-سکله با توجه به مقطع پذیرش ایشان است.

افراد منتخب، از مشاوره خصوصی قبل از ورود به فرانسه و همچنین در طول مدت تحصیل بهرمند خواهند شد تا بهتر خود را با محیط تطبیق داده و به شکوفایی برسند.

چطور می توانیم برای برنامه بورس بین المللی کارشناسی ارشد دانشگاه پاریس-سکله اقدام کنیم ؟

دانشجویان باید ابتدا در یکی از رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پاریس-سکله به صورت آنلاین درخواست ثبت نام بدهند. رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پاریس-سکله فقط مختص افراد فرانسه زبان نیست : رشته هایی کاملا بهزبان انگلیسی و رشته هایی تا حدودی به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

دانشجویانی که با درخواست ایشان موافقت شود، پیامی الکترونیکی مبنی بر اقدام برای برنامه بورس بین المللی کارشناسی ارشد دانشگاه پاریس-سکله دریافت خواهند کرد.

مهلت ارسال درخواست تا روز 13 می 2019 می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بورس ها بهاینجا مراجعه کنید.

آیا تمایل دارید تحصیلات خود را در فرانسه ادامه دهید ؟ به توصیه های ما در پایگاه اینترنتی سفارت فرانسه در ایران توجه و به صفحه اینترنتیکامپوس فرانس ایران مراجعه فرمائید.

برای دریافت ایمیل اطلاع رسانی فعالیت ها و رویدادهای شبکه همکاری فرانسوی در ایران، پیامی به آدرس ذیل ارسال نمائید :
scac.teheran-amba@diplomatie.gouv.fr
PNG

Dernière modification : 07/01/2020

بالای صفحه