فراخوان اقامت در شهرک بین المللی هنر پاریس (سیته) 2017

انستیتو فرانسه و وزارت فرهنگ و ارتباطات این کشور برای اقامت در شهرک بین المللی هنر پاریس در سال 2017 از داوطلبین دعوت به عمل می آورند.

این برنامه شامل حال چه افرادی میشود؟

هنرمندان غیر فرانسوی با هر ملیتی که مایلند در قالب پروژه ای پژوهشی در پاریس به مدت حد اقل سه ماه متوالی اقامت داشته باشند. این هنرمندان میتوانند از طریق انستیتوهای فرانسه، بخش فرهنگی سفارت فرانسه در کشورهایشان ، آلیانس فرانسه و نهادهای فرهنگی فرانسوی و غیر فرانسوی شناسایی و معرفی گردند.

شرایط و چگونگی برنامه

انستیتو فرانسه، آتلیه- آپارتمانی در محل سیته بین المللی هنر در پاریس در اختیار هنرمندان میگذارد. نماینده فرهنگی فرانسه در کشورهای مختلف و نهادهای فرهنگی فرانسوی و غیر فرانسوی ( نهادهای مرتبط با تئاتر، مراکز هنری، مراکز تئاتر دولتی و نهادهای طرف قرارداد کشور فرانسه) هزینه های اقامت و/یا رفت و آمد پذیرفته شدگان را بر عهده میگیرد.

چه رشته هایی شامل این برنامه میشوند؟

تمامی رشته های : معماری، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و خیابانی یا عروسکی، هنرهای دیجیتال، انیمیشن، طراحی، ادبیات، صنایع دستی، موسیقی، سینما، نقاشی متحرک، مستند بازسازی و کیورتینگ نمایشگاه.

توجه داشته باشید که متقاضی بایستی یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسه را درحد متوسط رو به خوب بداند.

متقاضیان پرونده خود را مشتمل بر رزومه ، انگیزه نامه حاوی سابقه هنری و حرفه ای فرد و احیانا نمونه کار صوتی یا تصویری بایستی از طریق پست قبل از شنبه 10 سپتامبر برابر با 20 شهریور به آدرس زیر ارسال کنند (ملاک، تاریخ مهر پست خواهد بود)

سفارت فرانسه در ایران
خیابان نوفل لوشاتو
زنگ دفتر سیاسی و کنسولی
بخش فرهنگی

قابل توجه خانم امل مورل

مهلت ارسال پرونده : 10 سپتامبر 2016

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت انستیتو فرانسه به آدرس زیر مراجعه کنید.

http://www.institutfrancais.com/en/residencies-cite-internationale-des-arts-paris

Dernière modification : 31/07/2016

بالای صفحه