FranceenIran@ : فرانسه در ایران روی سایت توییتر - پیام سفیر فرانسه در ایران

JPEG

هموطنان عزیز، دوستان ایرانی عزیز، کاربران عزیز اینترنت،

دیپلماسی دیجیتالی یکی از اولویتهای وزارت امور خارجه فرانسه است. در این زمینه، وزیر امور خارجه فرانسه ابتکارات متعددی داشته است تا ارتباط این وزارتخانه با کاربران اینترنت افزایش یابد و موجب بهبود مستمر خدمت رسانی به مخاطبان شود. در همین راستا، سفارت فرانسه در ایران سایت اینترنتی خود را با هدف انعکاس این تحولات طراحی کرد. این ابزار برای اطلاع رسانی و راهنمایی شما ایجاد شد و اکنون فعالیتهای ما و رویدادهایی را که برگزار می کنیم، ارائه می کند. ضمناً این سایت برنامه ها و تمامی خدماتی را که در اختیار شما است، معرفی می نماید.
امروز، با توجه به جایگاه فزاینده ی شبکه های اجتماعی در جامعه و در جهانی که اتصال و ارتباط افراد با یکدیگر را میسر می کند، سفارت فرانسه در ایران صفحه تویتر خود را می گشاید. این ابزار جدید به ما اجازه می دهد تا با تسهیل ارتباطات، رابطه ای مستقیم تر با مخاطبان را داشته باشیم. امیدوارم این ابزار مکمل به غنای رابطه میان فرانسه و ایران برای تبادل نظر بیشتر کمک کند.

از هم اکنون به سفارت فرانسه در ایران بر روی توییتر بپیوندید: France en Iran , @FranceenIran

برونو فوشه

سفیر فرانسه در ایران

JPEG

به گروه ملحق شوید!

ضمناً صفحه آن لاین فهرست توییتر وزارت امور خارجه را مشاهده کنید. این صفحه فهرستگان دسترسی به مجموعه صفحات توییتر سفارتخانه های فرانسه در جهان را ممکن می نماید :
consoletwitter.fdip.fr

Dernière modification : 06/03/2014

بالای صفحه